سمینار روش های برتر Fastening Engineering در صنعت خودرو

شرکت گروه مشاوران تهران (TCG) ، نماینده انحصاری شرکت فاین آلمان (C. & E. FEIN GmbH) در سمینار یک‌روزه روش های برتر Fastening Engineering در صنعت خودرو میزبان مدیران و کارشناسان شرکت‌های خودروسازی کشور بود تا آخرین روندها و روش های برتر در این شاخه مهندسی را در اختیار ایشان قرار دهد.

شرکت فاین آلمان متخصص تولید ابزارهای الکتریکی است که کاربردهای متعددی در صنایع مختلف از جمله خودرو، صنایع فلزی، ساختمان و نفت و گاز و پتروشیمی دارند و هم‌اکنون نیز طیف گسترده محصولات این شرکت به‌ویژه آچار تورک های شارژی AccuTec در خطوط تولید برترین شرکت‌های خودروسازی جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در این سمینار که با حضور مدیر واحد خودروئی شرکت فاین و مدیر ارشد فروش صنایع خودروسازی این شرکت به صورت تئوری و کارگاهی برگزار شد، سخنرانان به تشریح روندها و روش های برتر  Fastening Engineering و توانایی‌های ابزارآلات تولید شده این شرکت در صنعت خودرو پرداختند. در بخش تئوری این سمینار به موضوعات تکنولوژی Fastening، تکنولوژی باتری، مقایسه ابزار بادی و شارژی و رنچ آچار تورک های شارژی شرکت فاین پرداخته شد. کارگاه های جانبی این سمینار به صورت عملی مباحثی مانند برنامه ریزی چند مرحله ای ابزار برای اعمال استراتژی های مختلف بستن پیچ، ارتباط رادیویی ابزار برای انتقال نتایج بستن پیچ به دیتابیس و مرکز کنترل، اندازه گیری گشتاور و تنظیم ابزار و نیروی عکس العمل (reaction force) و ارتباط آن با سرعت ابزار و نوع اتصال را برای حضار تشریح نمودند.

در این مراسم مدیران و کارشناسان صنعت خودروسازی کشورمان از جمله مدیران و کارشناسانی از شرکت‌های ایران‌خودرو، سایپا، بهمن موتور، پارس خودرو، کرمان موتور، بهمن دیزل، صنایع خودروسازی فردا، آمیکو، صنایع سندان ایرانیان، ماموت دیزل، مایان، سایپا کاشان، محورسازان، زامیاد، نیرومحرکه، ایران‌خودرو دیزل و ایران‌خودرو خراسان حضور داشتند.